Mała Łucja przyszła na świat, podczas gdy mieszkańcy witali Nowy Rok, a za oknem słychać było jeszcze fajerwerki.
Dziewczynka urodziła się 1 stycznia 2022 roku o godzinie 0:10 w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. To prawdopodobnie pierwsze dziecko 2022 roku urodzone w naszym województwie. Według naszym informacji, dziś w łomżyńskim szpitalu przyszło na świat jeszcze dwóch chłopców.
Leoś przyszedł na świat 1 stycznia 2022 roku o godzinie 0:01 w Centrum Zdrowia w Mikołowie w województwie śląskim i ważył 4270 g.
fot. ilustracyjne