Reklama

Pierwsze dziecko 2022 roku urodzone w Łomży. Przyszło na świat tuż po północy

01/01/2022 18:55

Mała Łucja przyszła na świat, podczas gdy mieszkańcy witali Nowy Rok, a za oknem słychać było jeszcze fajerwerki.

Dziewczynka urodziła się 1 stycznia 2022 roku o godzinie 0:10 w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. To prawdopodobnie pierwsze dziecko 2022 roku urodzone w naszym województwie. Według naszym informacji, dziś w łomżyńskim szpitalu przyszło na świat jeszcze dwóch chłopców.

Pierwsze dziecko urodzone w Polsce w 2022 roku

Leoś przyszedł na świat 1 stycznia 2022 roku o godzinie 0:01 w Centrum Zdrowia w Mikołowie w województwie śląskim i ważył 4270 g.

fot. ilustracyjne

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości