Chociaż jeszcze niedawno przyszłość Pięknych i Młodych wisła na włosku, wydaje się, że najgorsze już minęło. Znany w Polsce zespół działa już w nowym składzie, a wczoraj w sieci pojawiła się pierwsza od długiego czasu nowość, czyli utwór "Bez siebie".
"Bez siebie" to pierwszy utwór Pięknych i Młodych bez Dawida Narożnego, byłego męża Magdy. Muzyczne podziały rozpoczęły się po słynnej w całej Polsce awanturze w Zakopanem. Teraz zespół tworzą: Magda Narożna (liderka i wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku).
Pierwszy występ w nowym składzie odbył się 18 stycznia, ale dopiero 13 lutego do sieci trafiła pierwsza nagrana w nowym składzie piosenka. Czy świat disco polo zostanie oczarowany nową propozycją zespołu?