Policjanci zatrzymali 45-letnią kobietę, która zdecydowała się na jazdę pod wpływem alkoholu, a w konsekwencji wjechała w dystrybutor na stacji paliw.
Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w Kolnie. To właśnie tam 45-letnia wjechała w dystrybutor.
- Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, wjechała w dystrybutor, a jej córka zrobiła zakupy na stacji paliw, po czym odjechały. Mundurowi ustalili właścicielkę pojazdu. Kobieta przyznała, że była razem z córką na stacji, żeby kupić piwo które im się skończyło - informuje KPP Kolno.
Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Kolno
zdj. główne: KPP Kolno