Reklama

Pijany kierowca poruszał się ulicami Łomży. Jechało z nim 3-letnie dziecko

19/10/2023 13:39

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie alkomatem u kierowcy, który wraz z 3-letnim dzieckiem poruszał się ulicami Łomży. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (18/10) przed godziną 15:00, łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy na drodze. 

- Policjanci zauważyli poszukiwaną mazdę, gdy jej kierowca wjeżdżał na jedną z posesji. Za kierownicą siedział 30-latek, a na miejscu pasażera siedział jego 3-letni synek. W rozmowie z kierowcą policjanci wyczuli alkohol. Mężczyzna oświadczył, że w pracy wypił 2 piwa, a dzień wcześniej pół litra wódki - informuje KMP Łomża. 

Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że 30-latek miał ponad 2 promile. Policja informuje, że opiekę nad dzieckiem przejęła matka, która była w domu. 

Reklama

Mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. 

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości