"Dziękuję Wszystkim za udział w uroczystościach pogrzebowych Mojego Taty – Kazimierza Szabłowskiego".
Wasza obecność była dla mnie i moich Najbliższych ogromnym wsparciem i najpiękniejszym darem.
Pozostaję wdzięczny za opiekę medyczną, pomoc, troskę, liczne dowody życzliwości.
Zachowam w Pamięci okazane dobro, modlitwę, intencje mszalne, wieńce, kwiaty, kondolencje, wsparcie Hospicjum.
Lech Marek Szabłowski
Starosta Łomżyński
