Reklama

Pogoda zaskoczyła. Jest ślisko

04/02/2019 07:13

W Żelechach samochód znalazł się w przydrożnym rowie, a w Łomży na ul. Zawadzkiej doszło do potrącenia młodej dziewczyny. Chociaż jedynym aktualnym ostrzeżeniem meteorologicznym dla naszego regionu jest to o roztopach, poniedziałek rozpoczął się od intensywnych opadów śniegu.

Pogoda zaskoczyła. Synoptycy IMGW ostrzegali przed roztopami, a poniedziałkowy poranek rozpoczął się od intensywnych opadów śniegu. W Żelechach samochód znalazł się w przydrożnym rowie, w Łomży na ul. Zawadzkiej doszło do potrącenia młodej dziewczyny. Kierowcom zalecamy ostrożność.

Jest szansa, że śnieg nie poleży jednak zbyt długo. Według zapowiedzi synoptyków, najbliższe noce mogą przynieść przymrozki, ale temperatura powietrza w ciągu dnia nie powinna spaść poniżej zera. W poniedziałek możemy spodziewać się 2 stopni Celsjusza.

Reklama

We wtorek temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała wokół zera, przy dużym zachmurzeniu i północnym wietrze o prędkości 4m/s. W środę i czwartek termometry powinny pokazać około 2 stopnie Celsjusza. Słaby wiatr będzie wiał początkowo z zachodu, a następnie z południa.

Piątek może przynieść słabe opady śniegu. Słupki rtęci spadną do poziomu jednej kreski powyżej zera. Wiatr południowo-zachodni o prędkości 3 m/s. W weekend również możemy spodziewać się dodatniej temperatury.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości