Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łomży rozpoczęła budowę budynku mieszkalno-usługowego. Inwestycja realizowana jest przy ul. Reymonta 7A. Projekt przewiduje budowę 123 mieszkań o powierzchniach od 28 do 78 m2. Budynek ma być wyposażony dodatkowo w instalację solarną.
Zaprojektowano 83 miejsca postojowe w trzech garażach wielostanowiskowych oraz 47 miejsc postojowych na zewnątrz budynku. Według informacji spółdzielni w budynku znajdować się będą również trzy lokale usługowe. W podpiwniczeniu i na parterze budynku znajdować się będą komórki lokatorskie i pomieszczenia ogólnodostępne (wózkownie).
Budynek ma być wyposażony dodatkowo w instalację solarną, system mechanicznej wentylacji zapewniający odpowiednio intensywną wymianę powietrza w mieszkaniach bez względu na warunki atmosferyczne, instalacje telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej i internetu, monitoring i wideofony.
Do pomieszczeń piwnicznych i garaży będzie można zjechać cichobieżną windą.
Spółdzielnia podkreśla atrakcyjność położenia nowej inwestycji. Nieruchomości będzie oddalona od ruchliwych ulic przy jednoczesnej bliskości Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Reymonta, Szkoły Podstawowej Nr 7 przy ul. Mickiewicza, trzech przedszkoli przy ul. Spółdzielczej, Wyszyńskiego i Prusa, przychodni zdrowia przy ul. Wyszyńskiego i Reymonta, Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego, Parku im. Jana Pawła II oraz sieci sklepów.
Wykonawcą inwestycji jest spółka AGBAKAR z Łomży, która ostatnio realizowała budowę mieszkań przy ulicy Bolesława Prusa 21 i 23 oraz budynek przy ul. Broniewskiego 1a.
Średnia cena za metr kwadratowy to 4800 zł. Przewidywany termin przekazania lokali to lipiec 2021 roku.

Plac budowy, fot. ŁSM