Reklama

Profilaktyczne stoisko NFZ pojawi się w łomżyńskim Inspektoriacie ZUS

10/09/2024 07:30

W czwartek, 12 września w Inspektoracie ZUS będzie można m.in. uzyskać informacje o programach profilaktycznych Ministerstwa Zdrowia i NFZ.

W czwartek, 12 września w Inspektoracie ZUS w Łomży w godz. od 10:00 do 14:00  utworzone zostanie stoisko profilaktyczne Narodowego Funduszu Zdrowia Delegatura w Łomży.

Będzie można uzyskać tam informacje o programach profilaktycznych Ministerstwa Zdrowia i NFZ, wyrobić kartę EKUZ, jak również skorzystać z przeprowadzenia  analizy składu ciała, BMI, czy określić wiek metaboliczny ciała. Eksperci udostępnią również zdrowe jadłospisy z bezpłatnego portalu Diety.nfz.gov.

Źródło: ZUS Aktualizacja: 10/09/2024 07:30
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości