Reklama

Poszukiwany Komendant Straży Miejskiej w Łomży

31/05/2019 08:45

Prezydent Łomży ogłosił nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Komendanta Straży Miejskiej Łomży. Dotychczasowy szef strażników zwrócił się z prośbą o rozwiązanie umowy o pracę.

Kandydat przystępujący do naboru musi spełniać szereg wymagań. Wśród najważniejszych wyliczyć należy wyższe wykształcenie - preferowane o kierunku lub specjalności: bezpieczeństwo publiczne, zarządzanie, administracja lub prawo o profilu zawodowym umożliwiającym wykonywanie zadań na tym stanowisku. Ponadto kandydat musi posiadać minimum 5-letni staż pracy, pełną sprawność fizyczną i psychiczną, nieposzlakowaną opinię i nie może być karany za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Do głównych zadań komendanta Straży Miejskiej należy w szczególności organizowanie i prowadzenie pracy podległych strażników, prowadzenie niezbędnej dokumentacji i ewidencja wyposażenia, współpraca z sądami, policją, strażą pożarną i innymi jednostkami, prowadzenie postępowań w sprawach o wykroczenia, czy dokonywanie bieżącej analizy stanu porządku publicznego i dostosowywanie zadań do występujących potrzeb i zagrożeń.

Reklama

Kandydat może liczyć na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Zatrudnienie możliwe będzie po zasięgnięciu opinii komendanta wojewódzkiego policji oraz po przeprowadzeniu stosownych badań lekarskich i psychologicznych. Komendanta zatrudnia się po raz pierwszy na czas określony nie dłuższy niż 12 miesięcy.

Chętni mogą składać oferty do 12 czerwca 2019 r. do godz. 15:30. Szczegóły znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej. 

zdj. archiwum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości