29-letni mieszkaniec Łomży wybił szybę w oknie domu jednorodzinnego, a wcześniej ukradł piwo na jednej ze stacji paliw. Przy okazji wyszło na jaw, że jest poszukiwany za kradzież z włamaniem. Najbliższy rok spędzi w areszcie.
W sobotnią noc policjanci otrzymali zgłoszenie o wybiciu szyby w oknie w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Łomża.
- Funkcjonariusze dojeżdżając na miejsce interwencji zauważyli karetkę pogotowia, której załoga udzielała pomocy medycznej mężczyźnie. Szybko wyszło na jaw, że to właśnie 29-latek chwilę wcześniej wybił kamieniem szybę w oknie - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży. - Funkcjonariusze rozpoznali w nim także osobę mającą związek z kradzieżą piwa na stacji paliw w Łomży. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.
Reklama
To nie wszystko. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.
- Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że łomżanin jest poszukiwany za kradzież z włamaniem do samochodu w sierpniu ubiegłego roku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok.
29-latek odpowie też przed sądem za kradzież alkoholu.
zdj. KMP w Łomży