Reklama

Poszukiwany łomżanin ukradł piwo i wybił szybę. Trafił do aresztu

06/02/2023 11:28

29-letni mieszkaniec Łomży wybił szybę w oknie domu jednorodzinnego, a wcześniej ukradł piwo na jednej ze stacji paliw. Przy okazji wyszło na jaw, że jest poszukiwany za kradzież z włamaniem. Najbliższy rok spędzi w areszcie.

W sobotnią noc policjanci otrzymali zgłoszenie o wybiciu szyby w oknie w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Łomża.

- Funkcjonariusze dojeżdżając na miejsce interwencji zauważyli karetkę pogotowia, której załoga udzielała pomocy medycznej mężczyźnie. Szybko wyszło na jaw, że to właśnie 29-latek chwilę wcześniej wybił kamieniem szybę w oknie - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży. - Funkcjonariusze rozpoznali w nim także osobę mającą związek z kradzieżą piwa na stacji paliw w Łomży. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

Reklama

To nie wszystko. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

- Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że łomżanin jest poszukiwany za kradzież z włamaniem do samochodu w sierpniu ubiegłego roku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok.

29-latek odpowie też przed sądem za kradzież alkoholu.

zdj. KMP w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości