Kierująca rowerem trafiła do szpitala po potraceniu przez auto osobowe. Do zdarzenia doszło po godzinie 12 na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Aleją Legionów.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca oplem meriva skręcając w prawo z Al. Legionów w ul. Sikorskiego potraciła rowerzystkę. W wyniku wypadku kierująca jednośladem trafiła do szpitala.
Na miejscu pracuje łomżyńska drogówka, która ustala okoliczności i szczegóły zdarzenia.