Reklama

Potrącenie w centrum Łomży. Rowerzystka trafiła do szpitala [FOTO]

23/10/2023 13:25

Kierująca rowerem trafiła do szpitala po potraceniu przez auto osobowe. Do zdarzenia doszło po godzinie 12 na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Aleją Legionów.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca oplem meriva skręcając w prawo z Al. Legionów w ul. Sikorskiego potraciła rowerzystkę. W wyniku wypadku kierująca jednośladem trafiła do szpitala.

Na miejscu pracuje łomżyńska drogówka, która ustala okoliczności i szczegóły zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości