Na drodze ekspresowej S61 między węzłem Komorowo a Śniadowo doszło do pożaru samochodu osobowego. Kierowcy udało się opuścić pojazd o własnych siłach.
Zastępca Dowódcy JRG w Ostrowi Mazowieckiej - st. kp. mgr inż. Łukasz Jary, w rozmowie z naszym portalem poinformował, że zgłoszenie o zdarzeniu do Komendy Powiatowej PSP w Ostrowi Mazowieckiej wpłynęło wczoraj o godzinie 20:25 z WCPR z Radomia w postaci elektronicznej formatki.
Przybyli na miejsce strażacy zastali całkowicie objęty ogniem pojazd - volkswagen multivan. Autem jechała jedna osoba - kierowca, który do momentu przyjazdu służb samodzielnie wydostał się z palącego się samochodu.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a także na ugaszeniu pożaru. Jak poinformował st. kp. mgr inż. Łukasz Jary, droga w kierunku Łomży była całkowicie zablokowana.
Na miejsce oprócz straży pożarnej wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, policję, a także służbę drogową.
Działania strażaków zakończyły się o godzinie 21:39.