Punktualnie o godz. 15:00 światło dzienne ujrzała najnowsza propozycja od Marcina "Fabisza" Fabiszewskiego - "Jakby ktoś pytał". Solowy utwór łomżyńskiego artysty wraz z teledyskiem możemy znaleźć m.in. w serwisie YouTube.
"Trzeci singiel w tym roku, pierwszy solowy utwór od 10 lat. Nie łatwo jest stanąć twarzą w twarz z przeszłością, jednak: "W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości" 1 J 4,18" - czytamy w opisie teledysku.
Ujęcia do teledysku nagrywane były w łomżyńskim studiu tatuażu „Las Canvas” oraz na dziedzińcu kamienicy przy ul. 3 Maja. Za muzykę odpowiada Adi Foxxx.Przygotowaniem klipu do utworur"Jakby ktoś pytał" zajęli się: FoxNoirFilms , JinxProduction i Sebastian Kołodziejczyk.