Reklama

PREMIERA: Fabisz - Jakby ktoś pytał [VIDEO]

26/09/2021 15:50

​​​​​​​Punktualnie o godz. 15:00 światło dzienne ujrzała najnowsza propozycja od Marcina "Fabisza" Fabiszewskiego - "Jakby ktoś pytał". Solowy utwór łomżyńskiego artysty wraz z teledyskiem możemy znaleźć m.in. w serwisie YouTube.

"Trzeci singiel w tym roku, pierwszy solowy utwór od 10 lat. Nie łatwo jest stanąć twarzą w twarz z przeszłością, jednak: "W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości" 1 J 4,18" - czytamy w opisie teledysku.

Ujęcia do teledysku nagrywane były w łomżyńskim studiu tatuażu „Las Canvas” oraz na dziedzińcu kamienicy przy ul. 3 Maja.  Za muzykę odpowiada Adi Foxxx.Przygotowaniem klipu do utworur"Jakby ktoś pytał" zajęli się: FoxNoirFilms , JinxProduction i Sebastian Kołodziejczyk.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości