Marcin Fabiszewski i Przemysław Piotrowski pokazali kolejny efekt swojej współpracy. Teledysk do utworu "Pod prąd" miał w czwartek (25.08) swoją premierę w serwisie YouTube.
Po singlach “Światło” i “Tarcza” przyszedł czas na utwór “Pod prąd”.
W teledysku możemy zobaczyć m.in. kulisy ze studia nagraniowego, z wakacyjnego wyjazdu oraz tegorocznych koncertów.
Projekt został sfinansowany dzięki stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami na rok 2022.