Łomżyński zespół MAD BEE opublikował singiel ze swojej pierwszej długogrającej płyty. Utworu pt. „5 mil” możemy posłuchać za pośrednictwem serwisu YouTube
Zespół MAD BEE powstał w 2009 roku. W pierwszym okresie swojej działalności muzycy wydali EP-kę „BEEGOS”. W 2011 muzycy zrobili sobie przerwę, by powrócić na scenę w nowym składzie. W 2021 roku zespół proponuje miłośnikom mocniejszego brzmienia pierwsze długogrające wydawnictwo – płytę „BŁĄD MIOTACZA”.
„Błąd miotacza to 9 utworów zarejstrowanych na przełomie 2020/2021 roku w MadBee Studio oraz CK BiS Lelis tradycyjną kurpiowską metodą (żywe bębny i lampowe wzmacniacze), aby uzyskać naturalny rockowy wygar z posmakiem sfermentowanego miodu.” – czytamy.
Reklama
Wczoraj w sieci pojawił się teledysk do singla pt. „5 mil”, który znajdziemy w najnowszym LP zespołu MAD BEE.
Warto dodać, że już w czwartek (7.10) grupa wystąpi w łomżyńskiej Hali Kultury. Start o godz. 19:00. Wstęp wolny!