Reklama

Przed Galą Miss Polski 2021 wizyta u … prezydenta [FOTO i VIDEO]

03/08/2021 14:31

- Co roku spotykamy się w takim bardzo kameralnym gronie. Podczas spotkania pan prezydent pyta jak przebiegają przygotowania do konkursu. Zawsze jest miło i wesoło. Dziewczyny też otrzymują prezenty - mówi nam Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. Tym razem u prezydenta Mariusza Chrzanowskiego wczoraj gościła Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 Aleksandra Wasik i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 Aleksandra Żebrowska.

- Udział w konkursie Miss Polski traktuję jako piękną kontynuację przygody, którą rozpoczęłam w regionie podczas konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. Oczywiście, jak każda finalistka, uśmiecham się na myśl o sukcesie, ale staram się do wszystkiego podchodzić raczej na chłodno i nie nastawiać się na nic, bo tak jest po prostu lepiej. Skupiam się na tym co mam robić, daję z siebie 200% i to jest dla mnie najważniejsze. Poza tym cieszę się, że mogę reprezentować nasz region podczas konkursu i zrobię wszystko, aby wyszło to jak najpiękniej potrafię." - mówi Ola Wasik, która już 14 sierpnia wyjeżdża na zgrupowanie, które zakończy się 20 sierpnia galą finałową Miss Polski 2021. 

Wydarzenie na żywo transmitować będzie Telewizja Polsat.

Reklama

Przypomnijmy, że w finale konkursu wystąpi, także pochodząca z Łomży 21-letnia Miss Podlasia 2021 Weronika Przestrzelska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości