Przedstawiamy 15 finalistek konkursu Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022. O tym, która z nich założy koronę przekonamy się już niedługo. W artykule zamieściliśmy zdjęcia i krótkie opisy dziewcząt.
Litera A. Wiktoria Krajewska
17 lat
Stare Kupiski
Wiktoria jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Jest rozśpiewaną nastolatką, która uwielbia muzykę. Wolne chwile spędza w gronie rodziny i przyjaciół. Niedawno zaczęła przygodę z fotografią. W życiu najważniejsze jest dla niej zdrowie i szczęście najbliższych. W drugim człowieku najbardziej docenia szczerość, empatię i bezinteresowność. Największymi autorytetami dla niej są rodzice, którzy zawsze stoją w gotowości do pomocy nawet w tych najtrudniejszych sytuacjach, zawsze wybaczają, chociażby największe błędy; wspaniali dziadkowie którzy mają ogromny bagaż doświadczeń i zawsze doradzą, którą ścieżkę wybrać. Wiktoria nie podjęła jeszcze decyzji kim chciałaby zostać w przyszłości. Stawia na szczęście i samorealizację.
Litera B. Oliwia Polkowska
16 lat
Ełk
Oliwia jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Jest miłośniczką zwierząt, dlatego kształci się na kierunku weterynaryjnym, co w przyszłości pozwoli jej oddać się pasji i pomagać zwierzętom. Od dziecka towarzyszy jej muzyka. Jej pasją jest śpiew i gra na gitarze. Uwielbia również tańczyć, dlatego należy do Zespołu Pieśni i Tańca Łomża. Jasno określa swoje cele, które realizuje i jest to dla niej najważniejsze. W drugim człowieku najbardziej ceni inteligencję, empatię i poczucie humoru.
Litera C. Maja Czajkowska
17 lat
Łomża
Maja jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Uczęszcza do drugiej klasy technikum, na kierunku turystycznym. W wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi, oraz stara się aktywnie spędzać czas. Jej pasją jest podróżowanie oraz sport. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina, oraz najbliżsi przyjaciele. W drugim człowieku najbardziej ceni wrażliwość, szczerość i zaufanie, bez których nie wyobraża sobie nawiązania prawdziwych relacji. Największym autorytetem są dla niej rodzice, którzy zawsze okazują wsparcie oraz pomagają jej spełniać marzenia. Swoją przyszłość Maja chce związać właśnie z podróżowaniem.
Litera D. Wiktoria Czerwińska
17 lat
Kolno
Wiktoria jest uczennicą drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie, w którym też pełni funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Jej pasją jest muzyka, a w szczególności rozwój własnej wokalistyki. Interesuje się również psychologią, w wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę w dziedzinie psychologii społecznej. Jest osobą pełną pozytywnej energii, nadziei i konsekwencji. Największą wartością jest dla Niej wiara i Bóg, wszystko zawdzięcza właśnie Jemu. W przyszłości chciałaby zostać psychoterapeutą.
Litera E. Dominika Ziemczyk
16 lat
Tarnowo
Dominika jest uczennicą Technikum Weterynaryjnego i Ogólnokształcącego Nr 7 w Łomży. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi i czyta książki. Jej pasją jest sport, który towarzyszy jej od paru dobrych lat i w których odniosła parę małych sukcesów ale największą z pasji jest pomoc zwierzętom. W życiu najważniejsza jest dla Niej rodzina oraz przyjaciele. W drugim człowieku najbardziej ceni szczerość, empatię i uczciwość. Największymi autorytetami są dla niej Rodzice. Tata który nauczył ją odważnie sięgać po marzenia oraz Mama która nauczyła ją że nigdy nie wolno się poddawać. W przyszłości chciałaby zostać Weterynarzem.
Litera F. Magda Duda
16 lat
Zalas
Magda jest uczennicą 1 technikum w Łysych. Jej pasja to śpiewanie i aktywność fizyczna. W wolnych chwilach bardzo lubi grać w piłkę nożną, piecze torty i spotyka się ze znajomymi. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina i przyjaciele. W drugim człowieku najbardziej ceni szczerość i lojalność. Największym autorytetem jest dla niej mama i przyjaciółka. Mama, która od zawsze pokazuje jej że trzeba dążyć po swoje szczęście oraz przyjaciółka która za wszelką cenę próbuje ją wspierać w ciężkich sytuacjach, która pokazuje jej że, czasami są wzloty i upadki ale gdzieś jest te szczęście co na nią czeka. W przyszłości chciałaby pracować jako policjantka i pomagać ludziom, także jej marzeniem od dziecka jest wystąpienie i zaprezentowaniu się jako miss nastolatek.
Litera G. Natalia Siudakiewicz
16 lat
Piątnica Poduchowna
Natalia jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży. Jej pasja to aktywność fizyczna i gotowanie. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z najbliższymi i eksperymentować w kuchni. W życiu najważniejsza jest dla Niej przyjaźń i rodzina. W drugim człowieku najbardziej ceni dobroć, lojalność i wrażliwość. Największymi autorytetami są dla Niej mama i babcia. To One nauczyły Ją jak być uczciwym i dobrym człowiekiem. W przyszłości chciałaby założyć szczęśliwą rodzinę i zostać menadżerką.
Litera H. Karolina Kossakowska
16 lat
Zambrów
Karolina uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łomży. Od najmłodszych lat znacząca rolę w jej życiu odgrywa sport. Uwielbia pływać, tańczyć a w wolnych chwilach spędzać czas na siłowni. Jest osoba otwartą na ludzi. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. W drugim człowieku najbardziej ceni sobie szczerość i lojalność. Jest bardzo wrażliwa na krzywdę innych, dlatego też z chęcią włącza się w akcje charytatywne .Dużym autorytetem dla niej jest mama oraz starsza siostra.To dzięki nim nauczyła się jak odważnie iść przez świat. W życiu kieruje się zasadą, że warto spełniać swoje marzenia i dążyć do wyznaczonych celów. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem, psychiatrą. W takim zawodzie mogłaby pomagać ludziom i robić to co kocha.
Litera I. Wiktoria Sobolewska
16 lat
Popowo
Wiktoria jest uczennicą I klasy Technikum Logistycznego w Szczuczynie. Bardzo lubi taniec i tym samym czuje się spełniona na scenie. Dużo czasu poświęca na doskonaleniu swojego warsztatu kulinarnego piekąc rozmaite słodkości. W drugim człowieku ceni dobre serce i szczerość. Najbardziej na świecie kocha rodzinę , która zawsze mocno Ją wspiera i świętuje razem z Nią sukcesy .Jest osobą otwartą, zabawną oraz bardzo towarzyską przez co zyskała duże grono przyjaciół. Wiktoria odważnie gna do przodu i nie ogląda się za siebie .Wolne chwile spędza z ukochanym pieskiem oraz znajomymi. Nie planuje przyszłości czeka, co przyniesie Jej los ale ma cichą nadzieję , że swoje życie zwiąże ze światem mody.
Litera J. Aleksandra Drobińska
16 lat
Ławsk
Ola jest uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży. W wolnych chwilach stara się aktywnie spędzać czas oraz spotyka się z przyjaciółmi. Jej pasją jest sport, w którym odniosła sporo sukcesów, ale też zawsze interesował ją modeling. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina. W drugim człowieku ceni sobie szczerość i empatię. Największym autorytetem jest dla niej mama, która nauczyła ją jak kochać, dążyć do celu i że warto spełniać swoje marzenia. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem lub spróbować swoich sił w modelingu.
Litera K. Sylwia Święćkowska
16 lat
Kamianki
Sylwia jest uczennica ZSA w Łomży. Uczęszcza do drugiej klasy na profilu mundurowym. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Największym autorytetem dla niej są - Rodzice, z którymi zawsze może omówić każdą jej problematyczną sytuację która, sprawia jej zawahania. W drugim człowieku ceni szczerość i zaufanie. W przyszłości chciałaby pełnić służbę w wojsku i dumnie bronić nasz kraj.
Litera L. Gabriela Filipkowska
16 lat
Łomża
Gabi jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży. Ponad połowę swojego życia poświęciła tańcowi towarzyskiemu, który nauczył ją pokory, zdrowej rywalizacji oraz świadomości własnego ciała. Taniec jest dla niej lekarstwem na wszelkie smutki i niepowodzenia. Od ponad roku stawia swoje pierwsze kroki w modelingu, z którego czerpie ogromną satysfakcję. Najważniejszą wartością jest dla niej rodzina. Mama, która nauczyła ją empatii i przedkładania czyjegoś dobra ponad swoje oraz tata, który pokazał jej jak powinna wyglądać prawdziwa miłość. Z dumą obserwuje starszą siostrę, która do dnia dzisiejszego jest jej autorytetem i przyjaciółką.
Litera Ł. Oliwia Ogrodnik
17 lat
Ostrów Mazowiecka
Oliwia jest Uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej. Są trzy słowa, którymi chciałaby się kiedyś w pełni świadomie opisać: inteligencja, siła, niezależność. Bardzo ceni sobie self-education i chęć do stawania się coraz lepszą wersją siebie. Uwielbia czytać książki i stawiać sobie coraz to nowe wyzwania. W Jej życiu obecna jest również siłownia, a podstawą każdego dnia pozytywne nastawienie i wdzięczność Bogu.
Litera M. Nikola Bednarczyk
17 lat
Gałkówka
Nikola jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema w Ostrołęce. Jej pasją jest aktywne spędzanie czasu, trenowanie na siłowni lub w domu.
W życiu najważniejsza jest dla Niej rodzina oraz dobre relacje międzyludzkie. Dąży do osiągnięcia celów ale nie za wszelką cenę.
Za największy autorytet uważa ludzi, którzy odnoszą życiowe sukcesy i nigdy się nie poddają. Nie jest obojętna na krzywdę drugiej osoby i stara się pomóc jeśli ma taką możliwość. Zamiłowanie do modelingu przejawiała od najmłodszych lat a udział w wyborach traktuje jako ciekawe doświadczenie i wspaniałą przygodę. Wygrana w konkursie byłaby spełnionym marzeniem.
Litera N. Wiktoria Wnorowska
17 lat
Stara Litwa
Wiktoria jest uczennicą II klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka o profilu matematyczno-fizycznym w Wysokiem Mazowieckiem. Nie lubi się w życiu nudzić, dlatego też ma wiele zainteresowań od szycia, przez piecze tortów, po jazdę konną, a także zaczęła teraz swoją przygodę z crossami. W wolnych chwilach podróżuje-spontaniczne wyjazdy ze znajomymi nie są jej straszne. Uważa, że w życiu najważniejsze jest, aby być sobą i nie poddawać się w dążeniu do wyznaczonych celów, jak nauczyli ją tego rodzice, którzy są jej autorytetem. Wraz z przyjaciółmi wciąż ją wspierają i wspierali w jej pasjach takich jak 8 lat tańca nowoczesnego czy 6 lat kolarstwa. W nowych zainteresowaniach, które Wiktoria cały czas znajduje, aby się rozwijać, lubi sobie stawiać wyzwania takie jak np. półmaraton, do którego się teraz przygotowuje. W ludziach najbardziej ceni otwartość, wspieranie w gorszych chwilach, ale też poczucie humoru. W przyszłości nie zostanie lekarzem, dietetyczką, kosmetyczką ani nie otworzy schroniska dla zwierząt, ponieważ chciałaby dostać się do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.
Autorem sesji jest: Karolina Rafałowska (fotograficzne konto na IG: @kaer.photo).
Stylizacje przygotowała marka: Renee.
Oprawa biżuteryjna: Grenuar Handmade
Makijaże wykonały:
@e.gutowska_makeup @pracownia_aga_wizaz_makijaz @anetabukowska.makeup
@paintciara1
@kdawidowicz_makeup @laskowska_gabinetpiekna @wiktoriamodzelewska.makeup
Sesja zdjęciowa nastolatek wykonana została we wnętrzach Hali Kultury w Łomży.