Wczoraj w sieci pojawił się najnowszy teledysk Przemka Piotrowskiego do piosenki “Po co nam to”. "Rok od wydania pierwszego solowego singla pt. "MOLO", który ku mojemu zadowoleniu przypadł Wam do gustu, przyszedł czas zaprezentować Wam "PO CO NAM TO" - informuje artysta.
“Po co nam to” to najnowsza propozycja muzyczna od pochodzącego z Łomży Przemka Piotrowskiego. Za tekst odpowiedzialny jest Przemek Piotrowski, za muzykę Trill Emotion, Mix/Master: Adi Foxx, natomiast za wideo: Jinx Production.
Materiał powstał we współpracy z Cosmos Muzeum Warszawa.
- Dziękuję Wam za słowa wsparcia względem moich muzycznych poczynań. Mam nadzieję, że poniższy utwór również znajdzie w Was swoich odbiorców! - informuje Przemek w mediach społecznościowych.
zdj. główne: screen https://youtu.be/osvke_ANfQU