Reklama

Przemek Piotrowski z Łomży zdobywa Nagrodę za Debiut w plebiscycie Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

19/02/2023 22:18

Wspaniałe wieści płyną z Białegostoku! Przemek Piotrowski właśnie zdobył nagrodę za debiut w plebiscycie Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok. To już czwarta edycja tego konkursu, w którym biorą udział młodzi, utalentowani muzycy z naszego regionu.

Łomżanin został wyróżniony przez jury za "dobry start, pomysł na siebie, trzymanie ręki na pulsie nowoczesnych trendów, umiejętność pisania piosenek wpadających w ucho i wyśpiewywanie historii ze studenckiego życia w atrakcyjnej muzycznej formie". To ogromne wyróżnienie dla młodego artysty z Łomży.

Nie można też zapomnieć o innych laureatach konkursu - zespołach Five Stages of Grief, Czeremszyna i Bad Falcon, którzy również zostali nagrodzeni za swoje utwory i wykonania. Ponadto, nagrodę specjalną za promocję województwa podlaskiego na świecie otrzymała Karolina Cicha.

Reklama

Warto podkreślić, że finałowy koncert był niezwykle zróżnicowany stylistycznie - wystąpili artyści reprezentujący rap, rock, muzykę folkową i elektroniczną. To doskonały dowód na to, że muzyka łączy różne kultury i style, tworząc coś zupełnie nowego i unikalnego.

Gratulujemy Przemkowi Piotrowskiemu oraz pozostałym laureatom nagród i życzymy dalszych sukcesów w ich karierach muzycznych!

fot. Marcelina Markowska, RB

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości