Z okazji nadchodzącego Dnia Ziemi Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., Miasto Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już kolejny raz organizują akcję „Ekologię za sadzonkę”.
19 kwietnia o godz. 15:00 przyjdź na parking przy Parku Wodnym MOSiR na ul. Wyszyńskiego, a w zamian za przyniesione odpady, czyli:
w zamian otrzymasz sadzonki wiosennych i letnich kwiatów.

Akcja odbywać się będzie do wyczerpania zapasów sadzonek
*przy większej ilości w/w odpadów max. 3 sadzonki
W przypadku intensywnych opadów deszczu akcja przełożona zostanie na inny wyznaczony termin.