Były radny Prawa i Sprawiedliwości wraz z początkiem roku dołączył do nowej partii politycznej. Jak potwierdził w rozmowie z naszym portalem Piotr Modzelewski, został on członkiem Ruchu Narodowego.
Niedawno głośno było o odejściu z szeregów Prawa i Sprawiedliwości radnego Piotra Modzelewskiego. Atmosfera towarzysząca rozstaniu nie była najlepsza i była powodem publicznego prania brudów, w którą zaangażowała się między innymi Bernadeta Krynicka.
Początek tego roku przyniósł rozstrzygnięcia. Radny Modzelewski wstąpił w szeregi Ruchu Narodowego.
- Rozmawiałem z wieloma środowiskami. Ruch Narodowy jest najbliższy moim ideałom i programowi, który chciałbym realizować i dlatego podjąłem taką decyzję. Jest ona obustronna, bo dwie strony zawsze się muszą zgodzić. Cieszę się, że jest taka możliwość, że oba środowiska mogą ze sobą współpracować- przekazał radny Piotr Modzelewski.
Reklama
Polityczny transfer oznacza, że Konfederacja będzie miała dwóch przedstawicieli w Radzie Miejskiej Łomży. To za mało, aby stworzyć własny klub, więc na razie obaj radni dalej będą działać jak dotychczas, a w przyszłości może pojawi się ktoś, kto będzie chciał wzmocnić prawicę w Łomży.