Reklama

Ratujmy małego Dawidka! Potrzebne kosztowne leczenie i rehabilitacja chłopca z Łomży

13/02/2021 11:28

Dawidek to chłopczyk, u którego w wieku 2,5 roku stwierdzono autyzm. Od tego czasu cały czas jest rehabilitowany: logopeda, integracja sensoryczna, hipoterapia, terapia czaszkowo-krzyżowa oraz leczenie farmakologiczne. Dawidek robił duże postępy w rozwoju, jednak życie po raz kolejny nas zaskoczyło.

W styczniu 2021, po licznych badaniach, rodzice dowiedzieli się, że ich ukochany Dawidek ma autoimmunologiczne zapalenie mózgu - jego układ odpornościowy niszczy jego mózg.

- Czeka nas długie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Staramy się o leczenie w Polsce na NFZ, jednak czas oczekiwania jest bardzo długi, a szkoda każdego dnia naszej dotychczasowej walki o zdrowie Dawidka, ponieważ stan, w jakim teraz się znajduje, może się z miesiąca na miesiąc pogarszać – zawiadamiają przerażeni rodzice Dawidka, prosząc jednocześnie o wsparcie ludzi dobrej woli.

Reklama

Leczenie polega na wlewach immunoglobuliny, a po wlewach potrzebna jest bardzo intensywna rehabilitacja. Koszt na rok to mniej więcej około 250 tysięcy złotych.

- Jeśli ktoś chce nas wesprzeć w naszej walce o synka i jego zdrowie to prosimy o wpłatę. Z góry dziękujemy i prosimy trzymać kciuki za zdrowie naszego synka - dodają rodzice.

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości