Karolina Piaścik - II Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej walczy o tytuł Miss Polski Internetu 2019. Internauci przy pomocy SMS-ów mogą wybrać najpiękniejsze Polki, a tym samym zapewnić jednej z kandydatek awans do ścisłego Finału Miss Polski 2019, który odbędzie się już za niecały miesiąc (8.12) w Katowicach.
Głosowanie odbywa się w dwóch turach:
I tura: 12.11 godz. 10:00 - 24.11 godz. 20:00
II tura: 25.11 godz. 10:00 - 8.12 godz. 18:00
Do drugiej tury zakwalifikuje się jedynie TOP 10 Kandydatek, które uzyskały najwięcej głosów w pierwszej turze. Z tej dziesiątki zostanie finalnie wybrana Miss Polski Internetu 2019.
Aby zagłosować na swoją Kandydatkę należy wysłać SMS pod numer wybrany w zależności od liczby punktów, które chcemy jej przyznać. W treści SMS’a należy wpisać odpowiedni PREFIX (MP) oraz numer Kandydatki.
Aktualny ranking ze szczegółami głosowania dostępny jest tutaj.

fot. Kinga Polkowska