Dwie osoby trafiły do szpitala po nocnym wypadku trzech aut na obwodnicy Konarzyc. Droga przez długi czas była zablokowana.
Do zdarzenia doszło około godziny 23 podczas trudnych warunków drogowych. Bezpieczną podróż utrudniała mgła i mżawka.
Według wstępnych informacji na jadącego w stronę Łomży busa na litewskich numerach rejestracyjnych z naprzeciwka najechał seat (słowackie nr rej.). W wypadku brało także BMW (nr rej WOS), którego kierowca wjechał na rozbite wcześniej auta.
W wyniku wypadku dwie osoby z seata i bmw trafiły do łomżyńskiego szpitala.
Droga przez długi czas była zablokowana.