Reklama

Są chętni na fotel dyrektora łomżyńskiego szpitala

11/03/2020 09:41

Pięć ofert wpłynęło do Urzędu Marszałkowskiego w związku z ogłoszonym drugim konkursem na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Poprzednim razem nie udało się wyłonić nowego szefa placówki.

Jak przekazuje nam Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego, w drugim konkursie do Urzędu Marszałkowskiego wpłynęło pięć ofert. Nie zostały one jeszcze otwarte. Zajmie się tym komisja konkursowa, ale termin posiedzenia nie został dotąd wyznaczony.

Indywidualne rozmowy z kandydatami powinny odbyć się w terminie do 2 tygodni  od upływu terminu na składanie ofert, który upłynął wczoraj.

Przypomnijmy, pierwszy konkurs a stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala ogłoszony został w ostatnich dniach grudnia, niedługo po tym, gdy Mariusz Obrycki złożył rezygnację z funkcji. Kandydaci spełniający wymagania mogli składać swoje oferty do 14 stycznia, a w terminie 2 tygodni od upływu terminu na składanie ofert miały odbyć się indywidualne rozmowy z kandydatami. Terminu zachować się nie udało, bo komisja konkursowa zebrała się dopiero 13 lutego i to właśnie wtedy analizowane były oferty, które wpłynęły do Urzędu Marszałkowskiego. Konkurs nie został jednak rozstrzygnięty. Do wczoraj można było składać oferty w drugim postępowaniu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości