Reklama

Samochód osobowy uderzył w barierki na S61 [FOTO]

01/04/2026 14:41

W środę około południa na jednej z kluczowych tras w naszym regionie doszło do groźnego zdarzenia. Powstrzymało ono na chwilę ruch drogowy i zaangażowało do pilnej interwencji funkcjonariuszy policji.

1 kwietnia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zostali zadysponowani do pracy przy kolizji, jaka miała miejsce na trasie S61 w kierunku Ełku. Na wysokości miejscowości Kobylin doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego. Samochód marki Opel, uderzył w barierki doznając dość poważnych uszkodzeń.

Ruch na miejscu zdarzenia został chwilowo wstrzymany, a po niedługim czasie zaczął się odbywać jednym pasem. Zakwalifikowano je jako kolizję.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/04/2026 06:04
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości