W środę około południa na jednej z kluczowych tras w naszym regionie doszło do groźnego zdarzenia. Powstrzymało ono na chwilę ruch drogowy i zaangażowało do pilnej interwencji funkcjonariuszy policji.
1 kwietnia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zostali zadysponowani do pracy przy kolizji, jaka miała miejsce na trasie S61 w kierunku Ełku. Na wysokości miejscowości Kobylin doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego. Samochód marki Opel, uderzył w barierki doznając dość poważnych uszkodzeń.
Ruch na miejscu zdarzenia został chwilowo wstrzymany, a po niedługim czasie zaczął się odbywać jednym pasem. Zakwalifikowano je jako kolizję.