Reklama

Scubamaniak na spotkaniu u Pary Prezydenckiej [FOTO]

12/06/2021 22:00

W ubiegły piątek Scubamaniak Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza na zaproszenie Biura Bezpieczeństwa Narodowego i Kancelarii Prezydenta RP gościła m.in. z uczniami Szkoły Podstawowej z Porytem Jabłoni w Pałacu Prezydenckim w Warszawie na pikniku „Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką”.

Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Duda, połączone było uroczystością wręczeniem medali za „Ofiarność i odwagę” dzieciom, które w wyjątkowy sposób zareagowały na sytuacje niebezpieczne.

W części artystycznej gwiazdą spotkania była Viki Gabor i tu także wspólne zdjęcia i autografy.

- Przekazaliśmy prezenty Parze Prezydenckiej od Scubaniaka, Miasta Łomża oraz Gminy Zambrów. Para Prezydencka złożyła swoje autografy na koszulkach okolicznościowych Scubamaniak oraz WOPR Łomża -informują  członkowie grupy Scubamaniak. - Bardzo dziękujemy Viki Gabor za ofiarowania darmowych VIP-owskich biletów dla dzieci z domu dziecka na najbliższy koncert.

Reklama

fot. Andrzej Gutowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości