W ubiegły piątek Scubamaniak Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza na zaproszenie Biura Bezpieczeństwa Narodowego i Kancelarii Prezydenta RP gościła m.in. z uczniami Szkoły Podstawowej z Porytem Jabłoni w Pałacu Prezydenckim w Warszawie na pikniku „Bezpieczne wakacje z Parą Prezydencką”.
Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Duda, połączone było uroczystością wręczeniem medali za „Ofiarność i odwagę” dzieciom, które w wyjątkowy sposób zareagowały na sytuacje niebezpieczne.
W części artystycznej gwiazdą spotkania była Viki Gabor i tu także wspólne zdjęcia i autografy.
- Przekazaliśmy prezenty Parze Prezydenckiej od Scubaniaka, Miasta Łomża oraz Gminy Zambrów. Para Prezydencka złożyła swoje autografy na koszulkach okolicznościowych Scubamaniak oraz WOPR Łomża -informują członkowie grupy Scubamaniak. - Bardzo dziękujemy Viki Gabor za ofiarowania darmowych VIP-owskich biletów dla dzieci z domu dziecka na najbliższy koncert.
Reklama
fot. Andrzej Gutowski