Dodatnie temperatury, które odczuwamy od wczoraj, powodują odwilż, a to może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Łomży, na którego spadł zmrożony śnieg z dachu budynku.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 12:00. Na idącego chodnikiem ulicą Wiejską mężczyznę spadł zmrożony śnieg, raniąc go. Na miejscu są policja i Zespół Ratownictwa Medycznego, który udziela mężczyźnie pomocy.
Mundurowi badają sprawę i niewykluczone, że sporządzą ze zdarzenia notatkę, która przekażą zarządcy budynku.