Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz, które odbędzie się już 20 września 2024 r. (piątek) o godz. 19.00 w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży (sala na drugim piętrze).
Magdalena Witkiewicz jest autorką kilkunastu powieści mniej i bardziej poważnych dla dzieci oraz dorosłych. Z zawodu jest analitykiem marketingowym, jednak poświęciła się zupełnie pisarstwu. Nagradzana w prestiżowych literackich konkursach. Wielokrotnie nominowana w plebiscytach na Najlepszą Książkę Roku portalu Lubimyczytać.pl (zdobyła nagrodę za powieść „Czereśnie zawsze muszą być dwie”).
Witkiewicz zadebiutowała powieścią „Milaczek” (2008), która szybko zdobyła popularność i sympatię czytelników. Natomiast w 2023 roku na podstawie jej książki „Uwierz w Mikołaja” powstał film o tym samym tytule.
