Reklama

Starsi uczniowie nie wrócą do szkół

11/02/2021 12:49

Do końca lutego szkoły i placówki oświatowe będą funkcjonowały na dotychczasowych zasadach. Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek poinformował o dalszych planach dotyczących nauki w okresie pandemii.

- Wydajemy rozporządzenie przedłużające dotychczasowe działanie szkół do końca lutego. Klasy I-III szkół podstawowych to nauka w trybie stacjonarnym, pozostałe w trybie zdalnym - poinformował dziś minister Czarnek. - Do końca lutego dzieci nie wrócą do szkół - dodał.

Przez najbliższe dwa tygodnie uczniowie będą uczyć się tak, jak dotychczas. Oznacza to, że uczniowie klas I–III szkół podstawowych oraz dzieci w wychowaniu przedszkolnym kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, a uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego, centrów kształcenia zawodowego, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, domów wczasów dziecięcych i szkolnych schronisk młodzieżowych będą nadal uczyć się zdalnie, poza wyjątkami dotyczącymi kształcenia zawodowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości