Reklama

Stracił panowanie i uderzył w słup

18/11/2025 09:05

Nieostrożna jazda skończyła się kolizją. Obyło się bez obrażeń, ale nie bez mandatu.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Raganowicza. Kierujący pojazdem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Policję zaalarmował jeden ze świadków zdarzenia.

Kierowca był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Został ukarany mandatem karnym.

Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/11/2025 09:16
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości