Nieostrożna jazda skończyła się kolizją. Obyło się bez obrażeń, ale nie bez mandatu.
Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Raganowicza. Kierujący pojazdem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Policję zaalarmował jeden ze świadków zdarzenia.
Kierowca był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Został ukarany mandatem karnym.
Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję.