Reklama

Straty po burzy w powiecie

14/08/2018 14:51

W miejscowości Siestrzanki na terenie gminy Jedwabne zerwało dach z budynku jednorodzinnego. Między miejscowościami Siwiki a Cieciory doszło do uszkodzenia linii wysokiego napięcia – to wstępny bilans po burzy, która przeszła nad naszym powiatem. Najgorsza sytuacja według strażackich statystyk jest w powiecie wysokomazowieckim.

We wsi Siestrzanki, gdzie wiatr zerwał dach na budynku mieszkalnym aktualnie pracują trzy zastępy straży pożarnej. Zabezpieczają plandekami dom przed ponownym zalaniem.

Najgorsza sytuacja według strażackich statystyk jest w powiecie wysokomazowieckim. Strażacy w regionie dziś po południu interweniowali już kilkadziesiąt razy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości