Uczniowie dwóch klas maturalnych Szkół Katolickich w Łomży ze swoimi nauczycielami i gośćmi bawili się wczoraj na swojej Studniówce. W balu uczestniczyło około 90 osób. Dobrej i mądrej zabawy życzyli uczniom dyrektor szkoły Bożena Śliwowska i ks. bp Tadeusz Bronakowski.
Pierwsza, oficjalna część Studniówki rozpoczęła się od podziękowań i wręczenia kwiatów wychowawcom klas maturalnych Elwirze Rudzkiej i Beacie Narewska. Następnie przyszedł czas na okolicznościowe wystąpienia pani dyrektor, ks. bp Tadeusz Bronakowski i przedstawicielki rodziców, po czym maturzyści zatańczyli tradycyjnego poloneza.
Zapraszamy do obejrzenia wideo i fotorelacji i z oficjalnej części balu maturalnego w Szkołach Katolickich im. Stefana Wyszyńskiego w Łomży.