Piękni i Młodzi przygotowali na święta Bożego Narodzenia muzyczną niespodziankę! W teledysku do utworu „Święta w prezentach” wystąpiła także córka Magdaleny Narożnej - Gabrysia!
- Mamy nadzieję, że udało nam się zachować magiczny klimat pochodzący z utworu "To nasze święta", który niewątpliwie przypadł Wam do gustu i mamy nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej - informuje grupa PiM.
Sześć lat temu zespół “Piękni i Młodzi”, jeszcze w pierwotnym składzie, z Dawidem Narożnym byli autorami innego bożonarodzeniowego hitu “To nasze święta”.
- Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii, dajcie znać co uważacie! - zachęca do oceny muzycznej nowości Magdalena Narożna.