Reklama

Szczęśliwiec z Kolna kupił zdrapkę i wygrał 200 tysięcy złotych

06/03/2023 13:24

​​​​​​​Jedna z trzech głównych wygranych w zdrapce LOTTO „Pisanka” padła w Kolnie. Gracz „wydrapał” 200 tysięcy złotych.

Zdrapka "Pisanka" została zakupiona w kolekturze przy ul. 11 Listopada 15. Okazało się, że jest to jeden z trzech losów z główną wygraną. Gracz z Kolna wydał 5 złotych, za to wygrał aż 200 tysięcy.

Dodajmy, że w 2021 roku w tej samej kolekturze padła główna wygrana w grze Mini Lotto. „Piątkę” trafiło wtedy 3 graczy w kraju, którzy wzbogacili się o nieco ponad 100 tysięcy złotych.

Szczęśliwa zdrapka z Kolna (6.03):

zdj. LOTTO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości