Ponad 100 osób przybyło spotkać się z Szymonem Hołownią. Krótka wizyta na łomżyńskich bulwarach przyciągnęła sympatyków tego bezpartyjnego kandydata na prezydenta Polski w nadchodzących wyborach.
Łomża znalazła się na mapie trasy jego żółtego kampera, którym objeżdża w czasie kampanii miasta, aby rozmawiać z mieszkańcami. Spotkanie z Szymonem Hołownią odbyło się na łomżyńskich bulwarach. Kandydatowi towarzyszyła żona Urszula Hołownia.
- Wierzę, że 28 czerwca zakończymy erę duopolu PiS-u i Platformy w Polsce, że wreszcie popchniemy sprawy do przodu, i że zaczniemy razem zajmować się rzeczami, które w Polsce są istotne: solidarnością, ochroną zdrowia, edukacją, zielonością, bezpieczeństwem - wymieniał Hołownia.
Reklama
Po krótkiej wizycie w Łomży, Hołownia udał się swoim „belwederem na kółkach” do rodzinnego miasta – Białegostoku.
Kampania wyborcza zakończy się w przyszły piątek 26 czerwca, a 28 czerwca pójdziemy do urn wybrać prezydenta RP.