Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku Polacy wydadzą na zorganizowanie świąt średnio 1259 zł, czyli 307 złotych więcej niż w ubiegłym roku. Nic dziwnego, że chcą jak najbardziej oszczędzić na wydatkach.
W wielu polskich samorządach blask świątecznej magii będzie słabszy. Niektóre samorządy decydują się na częściowe wyłączanie oświetlenia miejskiego, włodarze rezygnują z sylwestrowej zabawy czy włączania świątecznych ozdób. Czy łomżanie w tym roku będą zaciskać pasa? O to pytamy w dzisiejszej sondzie.
W nadchodzącym okresie świątecznym wielu łomżan dysponować będzie mniejszym budżetem na wydatki, a cena będzie głównym czynnikiem determinującym decyzje zakupowe ponad połowy osób. Czy tegoroczne święta Bożego Narodzenia też będą skromniejsze w łomżyńskich domach? Czy może mieszkańcy ze spokojem podchodzą do organizacji wigilijnego czasu? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie.