Za nami druga bitwa 12. sezonu "The Voice of Poland”. Julitę Kaczyńską z Łomży będzie można nadal oglądać w telewizyjnej “Dwójce”. Wokalistka dała się poznać trenerom i publiczności wykonując w bitwach utwór z repertuaru Eda Sheerana.
Bitwy w "The Voice of Poland" to jeden z najciekawszych momentów w tym programie. Pierwszą parę w drużynie członków Afromental stworzyli Martyna Dzwonkowska oraz Julita Kaczyńska. Trenerzy wybrali dla nich utwór Eda Sheerana "Bad Habits".
- Bardzo jesteście fajne, obydwie. Wasz poziom wokalny jest wyrównany - stwierdziła Justyna Steczkowska tuż ich po występie.
Ostatecznie Tomson i Baron postanowili, że do dalszego etapu awansuje Julia Kaczyńska.
Nasza wokalistka przyjechała na występ z przyjaciółką, mężem i Marcinem Fabiszewskim “Fabiszem”, z którym gościnnie wykonywała piosenkę “Tylko Słowo”.