Reklama

"The Voice of Poland”: Julita Kaczyńska z Łomży po raz kolejny zachwyciła i przeszła do kolejnego etapu

23/10/2021 23:33

Za nami druga bitwa 12. sezonu "The Voice of Poland”. Julitę Kaczyńską z Łomży będzie można nadal oglądać w telewizyjnej “Dwójce”. Wokalistka dała się poznać trenerom i publiczności wykonując w bitwach utwór z repertuaru Eda Sheerana.

Bitwy w "The Voice of Poland" to jeden z najciekawszych momentów w tym programie. Pierwszą parę w drużynie członków Afromental stworzyli Martyna Dzwonkowska oraz Julita Kaczyńska. Trenerzy wybrali dla nich utwór Eda Sheerana "Bad Habits". 

- Bardzo jesteście fajne, obydwie. Wasz poziom wokalny jest wyrównany - stwierdziła Justyna Steczkowska tuż ich po występie.

Ostatecznie Tomson i Baron postanowili, że do dalszego etapu awansuje Julia Kaczyńska.

Nasza wokalistka  przyjechała na występ z przyjaciółką, mężem i Marcinem Fabiszewskim “Fabiszem”, z którym gościnnie wykonywała piosenkę “Tylko Słowo”.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości