Reklama

TLiA w Łomży zaprasza na spektakl "Królik Edward"

20/09/2019 06:30

Każdy z nas z sentymentem wspomina swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa: lalkę, pluszowego misia, plastikowego wojownika lub jeszcze inne stworzonko. Peter Palik inspirując się książką Kate DiCamillo wybiera porcelanowego królika, Edwarda, ukazując jego losy, uczucia, przemianę. Ale nie dajmy się zwieść – Edward Tulan to ja, albo Ty, albo on czy ona. Wybierz się w magiczną podróż w głąb siebie, daj się poprowadzić królikowi z porcelany…

„Królik Edward” to spektakl mówiący o tworzeniu się więzi, narodzinach przyjaźni, miłości i dojrzewaniu. Może… potrzebujemy doświadczeń, by zmienił się nasz sposób postrzegania świata, aby na nowo odkryć swoje człowieczeństwo i odnaleźć je w innych. Przepiękna sceniczna historia, dla młodszych i starszych widzów.

Reżyseria i scenariusz: Peter Palik
Przekład: Tomasz Grabiński
Scenografia: Eva Farkašová
Muzyka: Martin Geisberg

Obsada:
– Beata Antoniuk
– Daria Głowacka
– Michał Kucharski
– Michał Pieczatowski
– Rafał Swaczyna

Reklama

Premierę spektaklu zaplanowano na sobotę 21 września. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości