Łomżyniak Marcin "Fabisz" Fabiszewski wraca z nowym utworem. W sieci możemy obejrzeć zapowiedź teledysku, który światło dzienne ujrzy już w najbliższą sobotę.
- Utwór opowiada o życiu w którym obecne były nie tylko wzloty, jednak obecność Boga wyprowadziła wszystko na odpowiednie tory, co musiałem wyrazić w tym utworze. Napisałem go pod koniec 2019 roku jednak ogrom pracy jaki towarzyszył temu projektowi wymagał czasu. Przy okazji poznałem lepszą stronę ludzi, bezinteresowną i oddaną co jest jeszcze większym przeświadczeniem, że to właśnie Boża sprawka - mówi nam Fabisz. - Traktuje ten projekt bardzo osobiście , dodatkowo działam razem z Przemkiem Piotrowskim nad autorskimi utworami , które mam nadzieje ujrzą światło dzienne jeszcze przed wakacjami.
Premiera utworu "Tylko Słowo" zaplanowana jest na najbliższą sobotę (27.03). Zdjęcia do teledysku nagrywane były m.in. w Łomży. Sprawdźcie zapowiedź!
Więcej o artyście: