Reklama

Nocny rajd pijanego kierowcy zakończony w... ogródku

25/06/2022 11:13

Młody kierowca uderzył w ogrodzenie przy ul. Chętnika w Łomży. Prawdopodobnie był pijany. Do zdarzenia doszło w nocy.

W nocy z piątku (24.06) na sobotę (25.06), po godz. 1:00, przy ul. Chętnika w Łomży mężczyzna wjechał w ogrodzenie. 

Na miejscu byli policjanci i ratownicy medyczni.

Prawdopodobnie kierowca prowadził auto pod wpływem alkoholu. Świadkowie mówią, że było to mocne uderzenie. Doszło też do wycieku oleju.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości