Młody kierowca uderzył w ogrodzenie przy ul. Chętnika w Łomży. Prawdopodobnie był pijany. Do zdarzenia doszło w nocy.
W nocy z piątku (24.06) na sobotę (25.06), po godz. 1:00, przy ul. Chętnika w Łomży mężczyzna wjechał w ogrodzenie.
Na miejscu byli policjanci i ratownicy medyczni.
Prawdopodobnie kierowca prowadził auto pod wpływem alkoholu. Świadkowie mówią, że było to mocne uderzenie. Doszło też do wycieku oleju.