Reklama

Upalny tydzień. Synoptycy ostrzegają

14/08/2022 13:05

Przed nami bardzo ciepły tydzień. W dzień temperatury osiągną nawet 33°C. Synoptycy ostrzegają przed upałami II stopnia.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed upałami. 

Gorączki w pogodzie powinniśmy się spodziewać od poniedziałku (15.08). Temperatury w okolicach 30°C mają utrzymać się do niedzieli (21.08).

- Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C - przewiduje IMGW. 

Jest to alert II stopnia. 

Źródło: IMGW

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości