Kierowcy jadący przez most Hubala w Łomży mogą spodziewać się utrudnień. Na drodze w kierunku Piątnicy doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia w jednym z aut pojawił się ogień.
Ze wstępnych informacji wynika, że do kolizji dwóch aut doszło dziś, przed godziną 15:00 w Piątnicy Włościańskiej, tuż za mostem Hubala. Na skutek zderzenia w jednym z aut pojawił się ogień. Nieoficjalnie wiadomo, że został on ugaszony przed przyjazdem na miejsce dwóch zastępów straży pożarnej (1 z OSP Piątnica i 1 PSP Łomża). Autami podróżowało łącznie 6 osób - po trzech pasażerów w każdym pojeździe.
Do czasu przyjazdu policji ruchem na miejscu kierowali strażacy.
Ruch prowadzony jest przez wahadło.
Poniżej natężenie ruchu godzina 15:30.

źródło: screen google.com/maps