Reklama

W ciągu doby odnaleziono ciała dwóch osób. Sprawy bada prokuratura

23/12/2025 14:39

Tragiczne informacje z naszego regionu. W ciągu jednej doby odnaleziono ciała dwóch osób – w gminie Zbójna oraz w Zambrowie.

Dramatyczny finał miały poszukiwania mieszkańca gminy Zbójna, który zaginął w niedzielę wieczorem. 79-latek wyszedł z domu między 19:00 a 21:00. Wczoraj ruszyły jego poszukiwania, które zakończyły się dzisiaj.

Jego ciało odnaleziono w Zbójnej na terenie Kolonii Budniki. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Łomży. Będzie ono prowadzone w kierunku czynu z artykułu 155 Kodeksu karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci. Prokuratura czeka obecnie na opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej. Nie wyklucza zlecenia sekcji zwłok.

Reklama

To nie jedyne takie zdarzenie w naszym regionie. Wczoraj około 15:30 w zamkniętym mieszkaniu w bloku przy ulicy Magazynowej w Zambrowie znalaleziono ciało 91-letniej kobiety. Policję zawiadomił pracownik MOPS. 

Na chwilę obecną Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nie potwierdziła udziału osób trzecich, ale zleciła wykonanie sekcji zwłok. Śledztwo toczy się w kierunku artykułu 155 Kodeksu karnego.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/12/2025 14:43
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości