Tragiczne informacje z naszego regionu. W ciągu jednej doby odnaleziono ciała dwóch osób – w gminie Zbójna oraz w Zambrowie.
Dramatyczny finał miały poszukiwania mieszkańca gminy Zbójna, który zaginął w niedzielę wieczorem. 79-latek wyszedł z domu między 19:00 a 21:00. Wczoraj ruszyły jego poszukiwania, które zakończyły się dzisiaj.
Jego ciało odnaleziono w Zbójnej na terenie Kolonii Budniki. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Łomży. Będzie ono prowadzone w kierunku czynu z artykułu 155 Kodeksu karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci. Prokuratura czeka obecnie na opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej. Nie wyklucza zlecenia sekcji zwłok.
To nie jedyne takie zdarzenie w naszym regionie. Wczoraj około 15:30 w zamkniętym mieszkaniu w bloku przy ulicy Magazynowej w Zambrowie znalaleziono ciało 91-letniej kobiety. Policję zawiadomił pracownik MOPS.
Na chwilę obecną Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nie potwierdziła udziału osób trzecich, ale zleciła wykonanie sekcji zwłok. Śledztwo toczy się w kierunku artykułu 155 Kodeksu karnego.