Wysoka wygrana padła wczoraj w jednej z kolektur Lotto w Łomży. Szczęśliwiec zagrał w MULTI MULTI i wzbogacił się o 250 tys. złotych.
Gracz, który kupił kupon w kolekturze przy Alei Legionów 2B wygrał dokładnie ćwierć miliona złotych.

Szczęśliwa kolektura
Ponad dwa lata temu w tej samej kolekturze (Aleja Legionów 2B) szczęśliwiec trafił "szóstkę". Lottomilioner wygrał wtedy aż 6 570 451,50 zł! W styczniu 2020 roku padła tu jeszcze większa wygrana - 29 007 416,40 zł!