Wszystko w ramach "Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET" po Polsce. Już jutro (15.09) dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Łomży. Chętni mogą liczyć na darmowe śniadanie.
Śniadanie z Radiem ZET odbędzie się jutro (15.09) na parkingu Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego.
"Pożywne śniadania na "dzień dobry bardzo" w godzinach 7:00 do 11:00 będzie serwować dobrze znany z anteny Radia ZET - Michał Korościel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W menu zarówno polska klasyka śniadaniowa z wykwintnie podanymi parówkami, kiełbaskami czy szynką, jak i dania wegetariańskie, gdzie prym wiedzie nabiał w różnorodnej postaci. Na pobudzenie Radio ZET poleca aromatyczną kawę, na którą będą rozdawane vouchery oraz siłę muzyki. Będzie to też okazja do zrobienia zdjęcia z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach rozgłośni i Radiozet.pl." - czytamy w komunikacie.
Reklama
"W ramach "Wielka trasy śniadaniowej" dziennikarze odwiedzą kilkanaście miast z różnych regionów Polski.
fot. Radio ZET