Specjalnie udekorowany autobus można zobaczyć na ulicach Łomży. Dekoracje związane są z nadchodzącym Międzynarodowym Festiwalem Teatralnym Walizka
"Walizka" startuje w tym tygodniu. W dniach 9-12 czerwca br. na scenach Teatru Lalki i Aktora oraz Hali Kultury, jak również w plenerze na placu katedralnym, parkingu przy Parku Wodnym, na ul. Długiej oraz muszli koncertowej przy ul. Zjazd można będzie obejrzeć kilkanaście spektakli przygotowanych przez teatry z Polski, Iranu, Kolumbii, Niemiec, Słowenii, Ukrainy, Węgier i Włoch.
Teatralne akcenty możemy zobaczyć m.in. w autobusie o numerze bocznym 204.
"Teatralny autobus to nie lada gratka, szczególnie dla młodszych pasażerów, którzy będą mogli spotkać się z bohaterami teatralnych przedstawień" - informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży.
Reklama
Program spektakli:
zdj. MPK