Choć zakończył się letni sezon, to Imprezy Zbyszko nie zwalniają tempa. Tym razem gwiazdą piątkowej imprezy w Nowogrodzie będzie zespół MIG. Świetna zabawa jak zwykle gwarantowana i to nie tylko ze względu na koncert gwiazdy, bo przecież ważną częścią każdej imprezy są jej uczestnicy. No i oczywiście rozkręcający imprezę Dj-e Marcos i Lewy. Bez nich w Nowogrodzie nic nie może się wydarzyć!
Dlaczego wspominamy o uczestnikach Imprez Zbyszko? Bo sami organizatorzy podkreślają, jak ważną rolę pełnią oni na każdej z imprez. To uczestnicy decydują o panującej atmosferze, a ta w Nowogrodzie jest zawsze na najwyższym poziomie.
Na koncert zespołu MIG przyszło Wam dość długo poczekać. Cierpliwość zostanie jednak wynagrodzona już w ten piątek. Twórcy takich przebojów jak "Ta malutka blondynka", "Ona jedyna", "Słodka wariatka", "Wymarzona" czy "Miód malina" pojawią się na scenie pod ogromną, zadaszoną wiatą koncertową. Jeśli do tego dodamy wspomnianą już niepowtarzalną atmosferę, jakiej nie doświadczycie nigdzie indziej, hotel i restaurację dostępne na miejscu i oczywiście basen zewnętrzny czynny przez cały czas, to już wiadomo jak zaplanować sobie początek weekendu. Dodajmy jeszcze, że na imprezie nie może zabraknąć stałych rezydentów w Nowogrodzie czyli Dj Marcos & Lewy.
Jak zwykle organizatorzy przygotowali konkurs, dzięki któremu macie szansę wygrać darmowe wejściówki. Ich ilość również zależy od Was, a polega to na tym, że im więcej osób dołączy do wydarzenia utworzonego na FB, tym więcej darmowych wejściówek zostanie rozdanych. Co zrobić żeby taką wejściówkę dostać? Wszystkie informacje na stronie imprezy: https://www.facebook.com/events/330576617283023.
A zatem piątek 9 września godz. 20.00 Nowogród!