Jak imprezować to na całego. Kolejny piątek możecie spędzić imprezowo w Nowogrodzie, gdzie na scenie pod wiatą zagra dla Was zespół EXTAZY! Start imprezy o 20.00. Organizatorzy zapowiadają ogromną dawkę niesamowitej energii!
Już w piątek 2 czerwca szykuje się kolejna mocna impreza pod wiatą taneczną w Nowogrodzie, czyli koncert Zepołu EXTAZY. Znacie Ich głównie z takich utworów jak: "Chciałem być!", "Sexibomba!", "Jesteś moją wyśnioną", "Tylko Moja Dziewczyna!", "Kocham Twoje Oczy!", "Nektar z Banana!" i wiele innych!
Do tego trzech szalonych i niezastąpionych: DJ LEWY, DJ ADI oraz DJ MARCOS. Nowogrodem zawładnie EXTAZA!
- Do rozdania mamy dużo ZNIŻEK,WEJŚCIÓWEK i ZESTAWÓW IMPREZOWYCH - obiecują organizatorzy.
Co zrobić, by je otrzymać? To proste! Zaproś do wydarzenia FB swoich znajomych i napisz na tablicy ile osób było przed, a ile po Waszym zaproszeniu. Dodatkowo możecie wziąć udział w losowaniu POWERBANKU! Szczegóły na fanpage"u!
BILETY NORMALNE: 15 zł
Bilety ze zniżką: 10 zł
+30 lat: 10 zł
NOWOGRÓD?! JESTEŚCIE?!
Będzie mocnoo, tanecznie i energicznie!
Do zobaczenia!