"Walczę o Ciebie" to najnowsza piosenka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna. Obecnie piosenka znajduję się na 37 miejscu na karcie "Na czasie" w serwisie YouTube.
Wczoraj (23.06) w sieci swoją premierę miała najnowsza propozycja muzyczna od zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna. "Walczę o Ciebie" to efekt współpracy z Playboys. Do realizacji teledysku wykorzystano sztuczną inteligencję.
- Nasi Mili, teledysk do utworu „Walczę o Ciebie” jest efektem naszej współpracy z Playboys!Zrobiliśmy co w naszej mocy żeby całość wpadła Wam nie tylko w ucho, ale i w oko.. Klip powstał z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, co jest czymś całkowicie nowym - informują artyści w mediach społecznościowych
Reklama
zdj. główne:
screen youtu.be/6_lJbvyE3sg